| idontknow2002 a întrebat:

A cumpărat cineva adidasi de pe www.okshopsromania.ro? E ok site-ul? Am vazut ca e doar posibilitatea de a plati comanda inainte cu cardul.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am cumparat dar nu recomand sub nici o forma.
Nu au nici o informatie despre site si firma.
Nu au nici o pagina de social media.
Singura metoda te contact este un formular obosit, nici un numar de telefon sau adresa fizica.
Toate aceste lucruri, plus faptul ca nu iti permit decat sa platesti inainte cu cardul, indica ca acest site este o mare teapa, ca sa folosesc o expresie romaneasca...