| MaxiEcho a întrebat:

Azi am cumparat de pe un site, Stradivarius produse in valoare de 200, si am facut plata cu cardul!
Totul a mers am primit confirmarea pe mail ca comanda a fost plasata! Dar am o nelamurire: de ce nu mi-a venit parola 3D secure pe telefon? Mentionez ca am cardul inrolat in sistem si am mai facut plati online si primeam sms de la banca cu suma si codul! Acum de ce nu am primit? Poate sa imi ia toti bani de pe card? Eu cred ca banca e de vina!

1 răspuns:
| Kuws2 a răspuns:

Eu zic sa stai linistit/a ca daca ai primit confirmare prin e-mail tranzactia a fost realizata iar banii transferati din cont, acea parola de care zici tu probabil ca vine mai greu, asta daca e neaparat necesara odata primita confirmarea