| lovegirl15 a întrebat:

A cumparat cineva carti de la eMAG? Cam in timp vine comanda? Si ia taxa pe transport?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Comanda vine a 2 a zi intre orele 10-17. daca comanda este sub 90 de lei transportul va costa 11 lei. daca depaseste 90 de lei transportul e gratis

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In vreo 2 zzile ajunge comanda, cat despre transport, depinde. Daca prinzi o promotie in care transportul e gratuit atunci e gratuit chiar daca comanzi o carte de 5 lei, iar daca nu prinzi vreo promotie trebuie sa comanzi de o anumita suma pentru a beneficia de transport gratuit altfel va trebui sa il platesti.

Bafta.