| OSCARtoons a întrebat:

Daca dau o comanda pe siteul emag vineri platesc taxa de livrare?
Daca nu Cand vine luni?

5 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Costul produsului si contravaloarea curieratului se realizeaza la primirea efectiva a produsului.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am platit taxa te livrare la emag.luni o sa iti vina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu platesti nici taxa de livrare si daca ai comandat pana la ora 18:30, cu siguranta iti ajunge sambata. Insa trebuie sa soliciti asta in comanda

| xxdd a răspuns:

Eu am comandat de acolo, si n-am platit taxa de livrare.
Si vine a2a zi lucratoare, adica luni. La mine a venim un om de acolo chiar in fata usii sa-mi aduca coletul. Si transportul este gratuit.

| Bianqita a răspuns:

Pai daca dai comanda vineri, coletul o sa fie pus abia luni(iti spun eu sigur, pentru ca si daca il pun vineri, sta prin posta, uitat pe undeva, pana luni cand pleaca). Acum, in functie de zona in care stai, va dura in jur de 3-4 zile pana ajunge coletul.Bafta!:*