| denyel a întrebat:

A cumparat cineva de pe Ebay? Taxele de transport cine le suporta?

2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Slaut! cumparatorul le suporta, plus ca nu e tocmai usor sa comanzi, iti trebuie cont pe paypal.com, confirmarea contului bancar cu care faci plata, numar eori la oficiul vamal de care aparti, plus daca suma e mai mare de 10 euro, platesti si TVA-ul la ridicarea coletului! bafta!

| denyel explică:

Am conturi am tot ce-mi trebuie pentru a face plata, acum nu stiu cat m-ar ajunge taxele, produsul il pot primi la posta?