| djtehno a întrebat:

A cumparat cineva de pe site-ul WWW.CHINABUYE.COM,iar daca DA ma intereseaza ce anume si daca totul a fost OK. E adevarat ca transportul e gratuit?

Răspuns Câştigător
| stefaniaa116 a răspuns:

Trebuie sa vezi peste ce suma comandata transportul este gratuit. Sigur trebuie sa comanzi de o anumita suma pentru a avea transport gratuit si sigur suma nu e mica. In general transportul costa destul de mult + taxele care trebuie platite aici.

2 răspunsuri:
| hailei2007 a răspuns:

A cumparat vara mea niste chestii pentru telefon, de genul huse si folii protectoare, niste ceasuri. Si au fost ok, adica a fost exact ce se astepta, dar stiu ca au venit destul de greu.

| AlQaeda a răspuns:

@stefaniaa din cate am citit e FREE SHIPING deci livrare gratuita in toata lumea.
@djtehno daca ai comandat zi-mi si mie te rog cum au decurs lucrurile ca's si eu interesant