| Teo08 a întrebat:

cat este transportul pentru o comanda in Romania de pe acest site: http://www.chinabuye.com/. dau fundita

2 răspunsuri:
| SaschaM a răspuns:

Frate, vorbesti serios?! straight face Daca trebuia sa dai click pe nu stiu ce link, mai ziceam dar asa... SCRIE CHIAR PE PRIMA PAGINA, CUM DESCHIZI LINK-UL! Sau nu stii ce inseamna "shipping"? laughing) Invata niste engleza si dupa aia intra pe site-uri in englezawinking

| juststin a răspuns:

La fel ca cele lightinthebox site-ul, inbluemall.com etc, cel mai bun mod este de a cere lor live chat, dar dacă nu știi despre engleză, acest lucru poate fi un pic dificil