| 1Ionutz a întrebat:

A cumpărat cineva haine de pe site-ul hainedetop.ro? Sunt serioși? Dau funda căruia îmi răspunde.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Eu am o intrebare de ce nu cumparati voi haine din magazine fizice? din mall etc orice oras cat de mic este are macar cateva magazine cu haine si chiar mall unde gasesti mai de firma daca vrei. Nu de alta dar pe online nu le poti proba.
Si eu comand din mediul online de mai bine de 15 ani deci sunt mai vechi in ale cumpararilor online decat multe magazine mari de acum, din perioada in care eMAG livra dintr-o garsoniera si avea 1 angajat sau 2, dar niciodata nu am cumparat incaltaminte si haine de pe siteuri, electronice da comand des, dar haine nu si nu mi se pare ok.
Este doar un sfat faci ce crezi, dar dupa mine ar fi mai ok sa mergi in magazine cand ai timp.
Cat despre siteul acesta hainedetop.ro este bine realizat si pare legit, deci poti comanda cu incredere, din cate imi dau seama este site-ul unei singure persoane care l-a creat si vinde produse online dar sunt FAKE marci cunosucte de parfumuri la 60 de lei? adidasii sunt la fel fake si imbracamintea.
Genul de persoane care vand si pe Facebook si pe olx
Societatile serioase nu vand fakeuri, deci asta e unul sau una care vrea sa faca un ban cu chinezarii.