| Furnicuta000 a întrebat:

Am plasat si eu o comanda pe Temu sa vedem ce si cum si nu prea inteleg cum functioneaza sistemul asta de impachetare colete. Am inteles ca sunt mai multi vanzatori pe site. Comanda a fost impachetata foarte repede. Sa presupunem ca toate produsele sunt in acelasi depozit (chiar daca sunt mai multi vanzatori, sa zicem ca au trimis toti produsele intr-un depozit mare), daca cineva (ca mine) comanda vreo 50 maruntisuri de 2-3 lei fiecare cum se asigura ca ajung toate in acelasi pachet asa de repede? Banuiesc ca sunt milioane de produse si zeci de mii sau poate sute de mii de comenzi zilnic. Nu gasesc niciun filmulet pe net

4 răspunsuri:
| georgcyc a răspuns:

Furnicuta poți să îmi spui in urma achiziției de pe Temu daca ți-au fraudat cardul?

| Furnicuta000 explică (pentru georgcyc):

Astea sunt doar povesti

| georgcyc a răspuns:

Furnicuta abia aștept să îmi spui daca nu ți-au fraudat cardul

| georgcyc a răspuns:

Vreau sa fac și eu o comanda de pe Temu după ce îți ajunge produsele acasă și bineînțeles sa nu ai probleme cu cardul bancar