| wdsasd a întrebat:

ce parere aveti despre site ul asta www.tenesi.ro? e teapa? a cumparat cineva? tenisii sunt originali sau contrafacuti?

52 răspunsuri:
| MidnightSun a răspuns:

Nu cumparati! E teapa. Sunt bascheti luati din dragon si cusuta o eticheta pe care scrie All Star. o Tampenie. Eu stau si plang. Am sunat peste tot. Daca aveam factura, puteam face ceva dar asa nimic! Doamna nu exista, firma nici atat. Adresa este adresa OP de unde a fost trimis. E teapastraight facecrying

| wdsasd explică:

Multumesc pentru sfaturi

| RuXx_9720 a răspuns:

TEAPA! TEAPA! TEAPA! Pariez ca cei care au postat anonim sunt cei care se ocupa de site, toti cei care au zis ca site=ul e bun, sunt niste mincinosi ordinarilaughing. Azi mi-a venit perechea de la acea firma. SUNT GROAZNICI! Tenesi cumparati din bazar pe care a fost lipita o eticheta pe care scrie "ALL STAR". Sunt niste tampenii. Mai bine te duci si iti iei din magazin, nu da un milion degeaba pe niste facaturi. Oricum, daca nu-mi dau banii inapoi, o sa ma duc la Protectia Consumatorului. MINCIUNI, MINCIUNI, MINCIUNI! ( oricum, e un site romanesc, nu cred ca au ceva mai bun de oferitbig grin. Si ah, da, anonimilor super extaziati si incantati de marfa, am vazut si eu Conversi originali la viata mea, asa ca mai bine vinde-ti-i in bazar, laolalta cu toate muierile ce aduc ţoale în sacoşe de rafiehappy!)

| D33a Smiles a răspuns:

Am luat eu o pereche acum cateva luni. E pe bune, numai ca vine cam tarziu comanda.Can dupa 2-3 saptamani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cumparat de la ei o pereche de tenisi de la ei. dar mi-au trimis alta culoare. si acum astept de o luna si nici un numar de contact nimic. si sincer tenisi nu par pe bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumparati, o sa va sune o cucoana pentru confirmarea comenzii, bineinteles ca am intrebat daca sunt originali si mi-a spus ca da dar cand au ajuns, supriza. FACATURI de la obor. Nu Cumparati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU COMANDATI! e super teapa...primiti niste chinezarii ordinare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...pana la urma ce ar trebui sa cred despre acest site?happy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E teapa. sunt fake-uri asculta-ma, am mai avut Converse si nici macar cutia nu e originala scrie pe ea "RESPECT"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E FAKE! confirm si eu! FACATURI! Nu cumparati...eu regret acum!

| dianabc a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar pana la urma ti-ai primit banii inapoi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fake...nu cumparati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originaliwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originali, am cumparat si eu saptamana trecuta, au ajuns repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pe bune, mi-am luat multe perechi de la ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originali tenisi ziceti-mi si mie daca sa-mi cumpar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originali tenisi ziceti-mi si mie daca sa-mi cumpar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originali tenisi ziceti-mi si mie daca sa-mi cumpar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originali tenisi ziceti-mi si mie daca sa-mi cumpar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt super marfa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e singurul magazin unde preturile sunt asa de mici, eu mi-am luat de la ei si iti zic sincer ca se merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tenesi.ro sunt cei mai tari :X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is pe bune numai ca au ajuns in 5 zile la mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint misto rau tenesii mi-am luat si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt marfahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia care zic cas fake n-au nicio treaba cu realitatea, eu mi-am luat de la ei si sunt ok tenisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E okay siteul i-am luat la jumate de pret fata de magazine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-ul tenesi.ro sucks! eu nu am reusit sa comand.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am luat de la ei si mi-au trimis o pereche pe care scria un nr dar in realitate este alt numar...nu cumparati sunt facaturi, mie imi pare rau ca am cumparat de la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt superhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci totusi, is contrafacuti sau originali ca nu mai inteleg nimic