| Ava1231 a întrebat:

A cumparat vreodata cineva haine de pe Sinsay?
As vrea sa imi iau un body insa eu in mod normal port S dar dupa masura de pe site ar veni M. Nu știu cat e de relevant asta deoarece am mai cumparat haine de pe alte siteuri si m-am masurat dupa siteul lor si tot nu imi era bun.
Ce sa aleg daca oscilez intre M si S?

3 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

De când am descoperit ce tricouri jmecher și simple exacată cum îmi place mie au ce de la lidl numai de acolo ma îmbrac serios sunt tari tricourile de-acolo îmi plac foarte mult

| dmz123 a răspuns:

Mie mi se par mici ca si format, eu imi iau marime mai mare la cele pe care le vad eu in imagine ca sunt slim iar la modelele mai largi imi iau marimea pe care o port de obicei

| lexi2007 a răspuns:

Salutare,eu am comandat cateva de acolo si teoretic mi au venit cu o marime mai mica eu zic sa iti iei cu o marime mai mare in caz de orice