| xD_9502 a întrebat:

In curand imi voi pune aparat dentar fix si... nu stiu ce haine ar trebuii sa port sa se asorteze. Adick ma gandesc ca aparatul va fi foarte traznitlove struck si as vrea sa port ceva pe masura happy. niste site´uri cu poze sau pur si simplu sfaturi. Dau fundita mare love struck

Răspuns Câştigător
| Elial a răspuns:

Nu trebuie neaparat haine trasnite. Eu am avut o colega care a purtat aparat dentar si nu purta haine trasnite dar daca vrei haine trasnite, fie cum zici tu :
-O bluza cat mai colorata, cu modele
-Pantaloni sau egari cu pantaloni scurti sau fusta.
- Adidasi albi sau opincute.
-Un pulover mov cu fundita neagra sau orice alta culoare

Un pulover negru

http://www.click.ro/bbtcontent/clipping/CLIIMA20091002_0207
/7.jpg

Sper ca ti-am fost de ajutor! fundita? :*

4 răspunsuri:
| mary a răspuns:

Lume, luuuuuuuuuumeeee! atentie! a aparut moda aparatelor dentare la care se asorteaza hainele! grabitti-va sa va luati si d-voastra unul!

nu pe bune acum. nu trebuie sa-ti asortezi aparatul dentar cu hainele. aparatul nu este un accesoriu. te ajuta sa iti indrepti dintii.

| cornculapte a răspuns:

Unde Doamne iarta-ma ai vazut tu ca trebuie sa-ti asortezi aparatul dentar cu hainele? Numai daca nu vrei sa porti haine de tinichea... altfel nu vad cum te-ai putea asorta. Aparatul dentar nu e un accesoriu, ci mai mult ca o plomba sau ceva care ajuta la refacerea dintilor. Nu te asortezi cu plombele, nu? Incredibil...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aparat dentar fix, si nu conteaza ce porti conteaza ce culoare i-ti pui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care aparat nou?