| mentalica a întrebat:

Stiti vreun centru comercial gen Dragonul Rosu in Bucuresti? Unul mai in interiorul orasului eventual, pentru ca Dragonul Rosu mi se pare prea departe...

2 răspunsuri:
| DongYiJang a răspuns:

Voi, cei din Bucuresti, n-aveti Carrefour ca sunt multe lucruri interesante pe acolo, din punctul meu de vedere. Sau daca nu la mall-uri. big grin Sper ca te-am ajutat!

| mentalica explică (pentru DongYiJang):

Dragonu' rosu si mall-urile nu se compara d.p.d.v. al preturilor. laughing deci exclus mall-uri. In rest, da, uneori au lucruri dragute si mai ieftine si carrefour si celelalte. Pana la urma, am apelat tot la magazine de pe la unirii...