| ownerRopt a întrebat:

A-ti folosit vreodata centuri de slabit? ( ex: cele de la tele shopping ). Sunt bune de ceva? Sau ce recomandari aveti?

Răspuns Câştigător
| Sl0 a răspuns:

Ba da te ajuta. Daca ai burtica si vrei so dai jos recomand abdomene si consumul de paine si dulciuri redus.Numai bine!

3 răspunsuri:
| dodo1530 a răspuns:

Acele centuri nu te fac sa slabasti ci doar inseala ochiul deci nu sunt bune de nimic.

| dodo1530 a răspuns:

Acele centuri nu te fac sa slabasti ci doar inseala ochiul deci nu sunt bune de nimic.Incearca sa mergi la sala la aerobic sau fitnes.

| aolicaaaaa a răspuns:

Relax&tone...funda?