| Bendes a întrebat:

Acest magazin online http://www.magazinoutdoor.ro/
Este de incredere? Sunt interesat ca achizitionez un produs Victorinox de aici si am dubii in privinta calitatii, nu stiu daca sunt produsele originale. Stiti cumva? Sau alta recomandare de site daca se poate.

3 răspunsuri:
| webbusiness23 a răspuns:

Salut, da, este de incredere. Eu am cumparat de doua ori de la ei si produsele sunt originale. Mi-am luat un Spartan si un Huntsman (astea doua mi-au placut mie cel mai mult). Recomand site-ul!

| Bendes explică (pentru webbusiness23):

Au preturi prea prea bune si am niste dubii groaznice.

| webbusiness23 a răspuns (pentru Bendes):

Magazinele online de obicei au preturi foarte bune pentru ca nu platesc chirii de mii de euro, asa cum platesc magazinele din mall-uri, de exemplu. Du-te in mall si plateste cu 60-70% mai mult decat pe net si vei scapa de dubii. happy