| Costelus710 a întrebat:

Am auzit ceva zvonuri că în Polonia preturile ar fi foarte bune in comparație cu la noi.
As dori să-mi cumpăr niste adidași și nu știu niciun site din Polonia care sa livreze in Romania. ( Vreau site-uri poloneze, nu companii poloneze care activează în Romania. Vreau sa cumpăr direct din Polonia)
Aveți idee de vreun site serios și cum se procedează?
Dau funda, Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| ValentinGabi a răspuns:

N-am idee dar mă gândesc că dai comandă si banii ce-i dai pe transport o să ajungă la acelaș preț ca în țară.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pi tu alegi un raspuns cîstigator nu noi, ca ai scris alege, sau este intrebare retorică?