| outlandish a întrebat:

As dori sa-mi cumpar o tableta insa nu stiu dupa ce parametrii sa ma orientez si care ar fi cele mai bune companii. Pretul sa fie de asemenea mic. Ce sugestii aveti?

4 răspunsuri:
| Mihaitza009 a răspuns:

De obicei nu este firma cea mai importanta ci procesorul sa fie minim un dual core si placa video la fel tot un dual chipset pentru a fi buna cat de cat

| serverconfig a răspuns:

Salut. Uite aici un model care la pretul asta e best-buy. Are procesor Quad-Core, 1GB RAM, Android 4.2.2 si 5 ani garantie :

http://www.serverconfig.ro/......sh-7750570

| andra1elena a răspuns:

Daca vrei o tableta buna sa stii ca preturile sunt scumpe.Eu iti sugerez firma:Aplle.

| oita a răspuns:

Eu am tableta Arnova cu diagonala de 10" si sunt chiar multumit de aceasta si am cumparat-o cu 550 lei anul trecut de la Real