| JimmyJump1 a întrebat:

Ce parere aveti despre site ul TelefonulTau.eu? Am auzit ca sunt un site serios si de incredere dar preturile mici imi in comparatie cu altii ma fac cam neîncrezător

1 răspuns:
| Ryuunosuke a răspuns:

Nu ştiu ce să zic, e prima dată când aud de acest site de la tine, după domeniul pe care îl are ".eu" se vede că nu este un site serios+că arată şi foarte dubios şi neserios, însă nu am comandat vreodată de la ei sau ceva. nu ştiu, dar la estetică nu arată deloc de încredere, e doar părerea mea.