| EternalColor15 a întrebat:

Am 7 porcusori de Guineea si vreau sa intreb unde as putea sa ii vand si cat as putea sa primes pe ei?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| trafikantu a răspuns:

La un magzin de animale, sau la ziar la rubrica specifica, sa ceri cat mai putin pe ei, sau dai la copii din zona, sigur or sa se bucure, oricum nu costa o avere. salut

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Domyno a răspuns:

Eu nu am avut asa ceva, dar un prieten a avut creo 12, si i-a vandut la piata laughing) cu 45 RON fiecare, ma rog nu i-a vandut pe toti ci doar 7! Restul ii are si acum...

| duduloi a răspuns:

Daca sunt de rasa pura( chiar una pretentioasa ii poti vinde cu destul de mult( 100-220lei) al meu a fost 180 lei happy ( si, da, e de rasa pura, abisian cu roseturi ( 14 ) de Ampus- acestia sunt fff scumpi )