| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit-o pe Kourtney Kardashian, spunea de un spray cu care te dai daca nu ai timp sa-ti speli parul si arata ca proaspat spalat! Se gaseste si la noi asa ceva? Cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Scarlettttttttt a răspuns:

Da! Se numeste sampon uscat si se poate gasi la Balea la un pret decent, dar cele mai recomandate sunt cele de la Batiste pe care eu personal le-am gasit in Sensiblu.Au o multime de arome si trebuie doar aplicat in zonele in care se vede ca parul e gras, perii si gata! Succes!

1 răspuns:
| Anamaria0022 a răspuns:

Da, se gaseste si la noi. Ii face reclama si Delia acestui sampon uscat
http://bit.ly/26cKD9z