| InTheAir a întrebat:

Fetelor, am o mica mare problema, si poate ma puteti ajuta. In urma cu ceva ani, am primit de la cineva, o solutie pentru par, de la Balea. Era ceva pentru par ondulat, adica te dadeai pe parul proaspat spalat, si dupa ce te-ai dat cu solutia (spray) respectiva, iti puneai parul pe bigudiuri si il uscai si statea mai altfel.
Eu am folosit spray-ul respectiv doar asa, fara bigudiuri, si arata un pic mai cret. Stiti cumva daca mai gasesc pe undeva asemenea spray, solutie? Si daca da imi puteti spune si cum se numeste? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| oanaX a răspuns:

In Bucuresti la magazinul DM gasesti destul de multe produse de la Balea.Acolo o sa gasesti sigur si sprayul pe care il cauti:*

1 răspuns:
| chupachups1234 a răspuns:

Se gasesc si alte solutii care iti fac parul sa stea asa, sau balsamuri de par cu acelasi efect, de exemplu Nivea sau Sunsilk, ar fi bine sa le folosesti impreuna cu samponul din aceeasi gamathinking