| flavius94 a întrebat:

Am comandat azi de pe emag.ro un produs si a fost trimis spre livrare insa m-am razgandit in privinta produsului si nu il mai vreau. Cum procedez? (Livrarea fiind gratuita)

Răspuns Câştigător
| XxxBestKillerxxX a răspuns:

Trebuie sa suni la ei. Ai numerele de telefon in josul pagini: http://www.emag.ro/info/

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Suna la ei ca sa nu-ti trimita comanda.

| Simpatic a răspuns:

Suni la eMAG, dar data viitoare e posibil sa numai primesti comada facuta, mi se pare ok pentru ca ei au pierdut transportul...care nu este gratis ca pe tocmai happy