| JusTPauL a întrebat:

Am comandat de pe alliexpress.
Vad ca la order details am un timp și 88 zile.
Sub scrie,, confirm order received,,.
Ar trebui sa apăs acum acolo sau după ce primesc coletul?

Răspuns Câştigător
| BobiTheBoi a răspuns:

Daca apesi acolo inainte sa-ti ajunga coletul nu vrei mai putea primi banii inapoi in cazul in care se intampla ceva

2 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Dupa ce primesti coletul; tradus ar fi "confirmare primire comanda".

| Dismally a răspuns:

Nuu, acolo apesi doar dupa ce vei primi pachetul! Daca tu apesi inainte si pachetul nu va mai ajunge la tine vei pierde banii, altfel ai putea fi despagubit daca nu primesti pachetul in acel termen - inainte era 60 de zile, nu stiu cat este acum.