| Sebimiha a întrebat:

Am făcut o comanda pe AliExpress si mi-au trimis o pagina unde arata produsul și spune CONFIRM ORDER RECEI VED trebuie sa apas pe butonul ăsta de confirma order received?

3 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Confirmi comanda in momentul in care îți ajunge coletul happy

| Sebimiha explică (pentru ℓαυяα):

De exemplu am apăsat pe acest confirm și mi-a apărut leave feedback

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Sunt grupuri pe Facebook despre Aliexpress, acolo unde ți se va raspunde la orice întrebare legată de acest subiect.Vei descoperii de la obiecte cumpărate cu recenzii la persoane ce îți pot da comenzi sau chiar persoane ce vând produse cu un mic comision, toate de pe Aliexpress.