| Mada_Malina_1975 a întrebat:

Am comandat niste produse de pe Ali express, câteva mi-au ajuns la posta pe care am mentionat-o, dar mai am multe produse care nu au ajuns, trecând deja 2 luni si am inteles ca unele produse raman la posta din Județ sau ceva de genul, stie cineva daca e adevarat? Ps: sunt din județul Arad, daca m-ati putea ajuta cu un număr de telefon la care sa apelez sa aflu daca am produse la posta respectiva, v-as fi recunoscătoare...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Contacteaza vanzatoru online sa vezi dc nu au ajuns

| anamariarot a răspuns:

Este un grup pe Facebook, totul despre aliexpress, în caz că ești interesată. Acolo am văzut persoane care spuneau că le-au ajuns comenzi de pe ali și după aproximativ un an laughing În mod normal primești un aviz când ajung coletele.

| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la posta locala si te intereseaza, ca prin telefon nu face nimeni verificari.
Ori, contacteaza vanzatorul si spune-i ca nu ai primit marfa!