| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat 2 aplicatii de pe google play cu cardul meu de credit salvat in cont, dupa care am eliminat cardul de credit.

Sa spun ca dupa o luna de zile daca aplicatia are noi actualizari trebuie sa platesc iar pentru aplicatie?
cealalta aplicatie am platit ca sa deplochez niste functii dupa o luna de zile daca apar actualizari va trebuie sa platesc din nou

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Automat nu o sa platesti nimic daca apar actualizari. Daca apar DLC-uri le poti cumpara dar nu esti taxat automat, doar daca doresti iti cumperi DLC. La fiecare plata e nevoie de confirmarea ta.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar daca sterg contul chiar acum.

| SamyBro a răspuns:

Se plateste pe actualizari caci e pratic un nou joc; d si eu am patit

| anonim_4396 explică (pentru SamyBro):

Cum fac sa scap