| Anna121 a întrebat:

Am cumparat astazi doua biletele la un concert. Pana acum primeam doar bilete cartonate, acestea nu sunt. Pot avea probleme cu ele? Adica sa nu-mi zica acolo ca am scos eu la imprimanta biletele. Mentioneaz ca sunt cumparate de la Orange.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Sunt in regula! O companie de calibrul celei de la care ai cumparat nu-si permite sa aduca atingere propriei imagini falsificand niste bilete!

3 răspunsuri:
| Anna121 explică (pentru alessia5158):

Multumesc, insa am doar un cod de bare pe ele, iar pe bilete scrie clar ca un singur cod este valabil pentru o singura persoana, desi sunt doua bilete. Mai sunt si doua coduri QR.

| alessia5158 a răspuns (pentru Anna121):

Sa inteleg ca detii doua bilete din care unul are imprimat codul de bare si celalat nu are?

| Anna121 explică (pentru alessia5158):

Da, le fac poza acum si ti le trimit prin mesaj privat.