| anonim_4396 a întrebat:

Am dat comanda de un ceas de pe site-ul " neer.ro ", si vreau sa stiu daca e pe bune sau imi iau teapa.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca primesti si certificat de garantie, atunci nu ai luat teapa.

| AvalohAlyn a răspuns:

E ok site-ul dar dureaza mai mult livrarea.Am dat si eu o comanda la ei si inca o astept. Dureaza 10-20 de zile livrarea, asa scrie.

| dannyel86 a răspuns:

Nu risti nimic atat timp cat alegi metoda "plata la livrare".
Platile anticipate creeaza multe probleme si ar fi recomandat sa le eviti.

| Dilibache a răspuns:

O sa iti vina mai greu am avut aceași problema