| RoVIP a întrebat:

Am dat și eu comandă pe Joom de o husă și ultimul stagiu este: "Bucuresti C a ajuns în țară" însă scrie asta de 6 zile o fi ajuns sau mai are stagii de parcurs? Dau funda obligat!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La mine din 23 Oct. la Bucuresti a ajuns in 30 Oct la mine. Acum, atentie si la posta! E posibil sa nu te anunte.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Trebuie să iei legătura cu posta din București -prin telefon sau te duci personal la oficiile care primesc colete din străinătate.