| NebAlexandru a întrebat:

Am facut din greseala o comanda pe aliexpress si imediat la 5 minute am dat anulare la comanda, mai primesc banii inapoi? Si daca da in cate zile?
https://imgur.com/a/ven3xQp
Asta imi apare cand dau pe comanda din my order si dau la financiar, comanda este de 380e, in cat timp i-as primi?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, suna i si intreaba i pe ei

| NebAlexandru explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pe cine sasun laughing la aliexpress nu pot intreba pe nimeni ca nu raaspnimeni, astept un raspuns dela o persoana care a mai facut asa

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vei primi banii. Nu au apucat sa execute comanda in 5 minute. Daca ai probleme ii contactezi in scris si apoi la ANPC. Banii pot fi returnati in maxim 30 zile.