| alexdrugs a întrebat:

Salutare, am comandat de pe aliexpress un ceas, vanzatorul nu a pus inca comanda si m-am razgandit si am dat "cancel order", o sa primesc banii inapoi sau trebuie facut si altceva? Daca ii voi primi m-ar intersa sa stiu cam in cat timp, multumesc! Dau funda

1 răspuns:
| Infraverde a răspuns:

Da, o sa iti primesti banii inapoi, imediat ce se sesizeaza site-ul. Aliexpress trimit banii vanzatorului doar cand ai confirmat tu primirea comenzii.