| AndraAlee a întrebat:

Am facut la scoala ingerasul. si am tras numele la un baiat din clasa.nu stiu ce cadou sa-i dau. fundita

Răspuns Câştigător
| ciucalataaerata a răspuns:

Deodata ce e baiat trebui sa te gandesti si tu la fel ca un baiat!
Mai konteaza si ce varsta are!
Daca are 14 ani ii poti lua asa:
-o felicitare. ceva ff amuzant. din care eventual sa traga si niste invataturi. poate o cana cu o comanda speciala pentru o inscriptie anume."La multi ani, iti spune azi(numele tau)
Daca are 15 ani ii poti lua:
-Un ceas de mana
Daca are 16 ani ii poti lua:
-cercei de aur in forma de playboy(iepurashul), vultur
Daca are 17 ani ii poti lua:
-o bratara de argint de baietisad...pe care sa scrie numele luibig grin
Daca are 18 ani ii poti lua:
-o sticla de vin(ceva bun)
-un ruxacel de baiat
-un parfum de calitatebig grin
-poti sa ii iei si un ceas de mana
-o sticla de tarie ceva, si o felicitare in care sa scrii"Cand vei bea aceasta sticla de(numele bauturii)sa te gandesti la persoana care ti-a dat-o", iar felicitarea sa o prinzi cu scoci de sticla!
-un tablou frumos (cu ce ii place lui cel mai mult)

Cam atata...nu mai am ideeibig grin
Bafta:*

4 răspunsuri:
| OmuVerde a răspuns:

Poti sa il impresionezi cu un cadou ecologic de la Greenpeace Romania http://www.greenpeace.org/romania/shop un set de pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte cu vapoarele Greenpeace, un breloc, tricou sau sireturi inscriptionate! Pentru fiecare comanda primesti gratuit un set de stickere si calendare de buzunar, pe 2011, din hartie reciclata

| Andreea_2177 a răspuns:

Ceva mai deosebit / special ... o cutiuta muzicala sau un glob muzical. sau poate un carusel muzical. sunt destule. Vezi ca au pe www.cutiuta-muzicala.ro

Răspuns utilizator avertizat
| dianar a răspuns:

Poti sa ii faci cadou un portret sau o caricatura realizata dupa poza lui.
Vezi http://www.tiparo.ro/portrete-caricaturi-cu-pozele-tale