| Furnicuta000 a întrebat:

Am fost zilele trecute la McDonalds cu niste prieteni si daca tot aveam multe oferte gratis stranse in aplicatie am zis sa le folosesc. Dupa ce mi le-a dat pe toate pe care (si am vazut ca a apasat pe revendica) mai tarziu am deschis aplicatia si am vazut ca multe inca erau acolo si scria revendica si acum mai sunt. Oare mi le mai da?

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

Dacă îți folosesti toate ofertele, după un timp iti apar si altele. Posibil sa ti fi apărut aceleași oferte

1 răspuns:
| adryang78 a răspuns:

Corect și cinstit ar fi să raportezi bug-ul din aplicație.