| Naty363627722828 a întrebat:

Am găsit acești Jordani pe Sizeer https://sizeer.ro/air-jordan-1-mid-tineri-sneakers-roz-f d8780-601 sunt de la copii dar au și mărimi mari știe cineva dacă coincid mărimile cu cele de la adulți?

3 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Dupa cum vezi, sunt marimi normale. Au dimensiunea si in centimetri scrisa alaturi.

| ioana748 a răspuns:

La mărimi, ai sa vezi cati cm trebuie sa aibă talpa ta.
Eu am văzut ca 25 de cm.

| savings a răspuns:

Este simplu, LAnga nr marimii ai inca marimea in cm. Iei o rigla si iti masori talpa piciorului si vezi daca ti se potriveste.