| jenna1213 a întrebat:

Am multe lucruri pe care nu le mai folosesc si sunt intr-o stare foarte buna(haine, accesorii, obiecte de decorat) si as vrea sa le vad.Stiti vreun site unde le pot vine? Dar un site de incredere

Răspuns Câştigător
| Daliana :) a răspuns:

Poti sa iti faci un blog, sunt foarte in voga blogurile. Daca vrei pot sa te ajut happy

4 răspunsuri:
| mayapop a răspuns:

Ai putea sa iti faci un blog, sa pui poze cu hainele preturi etc. si astfel sa le comercializezi. si nu iti face griji de "tepe" pentru ca pui plata ramburs asta inseamna ca nu poate ridica coletul daca nu platestehappy sunt foarte comune aceste bloguritongue

| andrei90tm a răspuns:

Pai daca vrei la nivel international poti folosi Ebay ( www.eBay.eu )
daca vrei la nivel national poti folosi Okazii ( www.okazii.ro )

Numai bine!

| Robert5678 a răspuns:

Pai incearca sa cauti pe google.Insa ai grija, siteul pe care le vei vinde, oricare va fi acela, eu iti recomand sa ai grija la adresa siteului.Acesta ar trebui sa inceapa cu HttpS.Acel 'S' de la sfarsit vine de la Secure.Siteurile care nu sunt securizate sunt periculoase si poti fi usor pacalita.

| Filly_6570 a răspuns:

Www.okazii.ro foarte multa lume il foloseste
succes