| Lorє๔คnค a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Am crezut,(din greseala) ca telefonul Samsung S5230 este Samsung Corby S3650
samsung s5230:
http://www.emag.ro/......NobleBlack
samsung corby:
http://www.emag.ro/......manticPink

Voi care credeti ca e mai super, si ieftin?(in acelasi timp)
Funda, pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

La pret sunt cam la fel, dar Samsung S5230 arata mai professional, in timp ce Corby e mai vesel si colorat si deja mai comun. Acum depinde si de tine, cam ce ti-ai dori. big grin

| adriangabor92 a răspuns:

Mai ieftin este Samsung Corby S3650 dar acesta nu prea prinde semnal, asa ca eu te-as sfatui sa iti cumperi Samsung S5230 care este mai scump dar are semnal oriunde vrei sa mergi

| doar.pt.voi. a răspuns:

Pai care crezi tu ca te va tine.depinde cat vorbesti pe zi+mesaje, bateria tine cam 1-2 zile, mai ales daca esti o fata a muzicii Alegerea e a tahappy funda?batting eyelashes

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mie mi se pare ca samsungul corby e mai dragut si ieftin.

| anonima_4990 a răspuns:

Samsung s5230 e mai bun
mie corby nu'mi place are cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa iti iei Samsung corby 3650 asta til recomand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am fost pusa in situatia asta, sa aleg intre ele.Am ales Samsung S5230 Star, chiar daca a fost mai scump.De ce? Mie mi se pare ca arata mai bine, este mai elegant si cel putin la mine avea unele chestii in plus pe care Corby nu le avea(card, cablu de date). E iti recomand Samsung S5230 Star.happy

| ServanaAtoni a răspuns:

Mie imi place foarte mult Samsung s5230 la fleur, eu cel putin pe ala vreau sa-l iaulaughing

| Alexandra_3484 a răspuns:

Eu am Samsung S5230 si il am de aproape un an si nu am avut nicio problema...Io pe asta ti'l recomand.

Sper ca ti'am fost de folos!

| Babyk3yk3y a răspuns:

Am si eu Samsung s5230: e super. are si ecranul mai mare. e mai subtire. dar e si eftin. da vezi si tu. care iti comvine dupa buzunar. dar si nu in ultimul rind. care iti place cel mai tare. Bafta.