| n0name a întrebat:

Care telefon este mai bun dintre : Samsung S5230 Noble Black si Nokia x3?

http://www.emag.ro/......NobleBlack

http://www.emag.ro/......3Blaccared

Parca samsungul este mai bun. e touch-screen, dar nokia e mai usor pentru capul meu :D!

Răspuns Câştigător
| Black a răspuns:

Ambele sunt tari laughing
La nokia te va tine mai mult bateria pentru ca ecranul nu e stralucit
La samsung ecranul e mult mai mare si e touch :X ceea ce e destul de tare laughing

Pentru nokia cred ca gasesti mult mai multe aplicatii si teme...
Pentru samsung nu stiu exact cat de multe gasesti dar sunt sigur ca mai putine + ca nu cred ca gasesti teme pentru el

Nokia e mai bun pentru facilitatile de telefon
Samsung-ul e mai distractiv+ ca e mai amuzant cu touch si alea xD
+ ca este foarte posibil sa ma insel cu jocurile si aplicatiile (Este foarte foarte posibil sa gasesti aplicatii muuulte ) laughing

Samsung = multimedia + ca e bun si ca telefon
Doar ca bateria tine mai putin

Nokia= sa zicem ca e mai business (tine bateria mai mult )

Aman2 sunt dragute
Dar eu as merge pe samsung :X

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

La al 2 spune pagina inexitenta. dar daca e asta http://www.emag.ro/......accared.te sfatuiesc cu cea mai mare incredere sa iei nokia...ai mult mai multe avantaje...in care contine.acumulatorii sunt mult mai buni ca la orice tel, cand vrei sa faci transfer de date la fel bluetoothul este foarte bun si multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Samsung S5230... e super tare