| User9006 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Tot caut pe net niste ghete barbatesti militare pentru iarna de piele naturala, buget 1.000-2.000lei, si nu prea stiu ce sa-mi cumpar, am nevoie de calitate, deoarece m-am saturat ca in fiecare iarna sa se deterioreze ghetele din cauza bordurilor, trotuarelor de beton crapate de pe strada. Am gasit pe eMAG Diesel, Bocanci de piele D-24X7, genul asta de ghete caut, ce parere aveti? is de calitate sau platesc brand-ul?

Răspuns Câştigător
| kteichd a răspuns:

Eu as recomanda de pe bestial punct ro. Sunt specializati pe chestii de armata daca te intereseaza. calitate buna, Am cumparat de la ei