| anonim_4396 a întrebat:

Bună.Ce părere aveți despre ghetele din piele lăcuita? Se zgârie mai repede, se pătează, sunt mai puțin calitative?
Acestea sunt:
http://www.dasha.ro/......alisa.html

2 răspunsuri:
| MorganaM a răspuns:

Se curata foarte usor, prietena mea mereu folosea un simplu servetel umed si luceau ca noi! De zgariat, nu am vazut zgarieturi pe ele, si le poarta de destul de mult timp, dar nu zilnic, bineinteles. Nu tin minte sa se fi plans de ele.
Deci, cred ca sunt bune happy

| foreveryoung10 a răspuns:

Am o parere destul de buna.Am si eu ceva asemanator.Se curata foarte usor.