| AndrP a întrebat:

De unde îmi pot lua niște ghete/Cizme bărbătești pentru iarnă de calitate?
Gen să fie din piele, îmblănite pe interior și talpa cauciucată.
Îmi plac modelele acelea derby, gen alea maro asa, cred ca stiti despre ce zic.
Unde pot gasi?
Am cautat pe net dar nu prea am gasit ceva interesant.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Calitatea costa:
https://m.emag.ro/......+barbati/c

| dd17 a răspuns:

Daichmann

| NorNegru a răspuns:

Salut! Există o groază de magazine străine prin mall-uri, dar și celebrul Marelbo, care este o firmă românească cu încălțăminte de piele; de la sandale, pantofi, pantofi sport, până la ghete și cizme, de o calitate excelentă, dar și prețuri pe măsură.

Eu, cel puțin, doar de aici cumpăr. Am avut și ghete de la Timberland, dar n-au rezistat și nu s-au ridicat la calitatea ăstora. Sunt super mulțumit și recomand tuturor să încerce!

Succes cu achiziția! Orice ai cumpăra, fie ca alegerea făcută să fie cea mai bună!