| Deny_8224 a întrebat:

Am nevoie de niste linkuri cu costume de baie frumoase.Format din 2 piese. Cele mai frumoase primesc fundita.

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| tisha_5867 a răspuns:

Poti incerca pe www.costume-baie.com. Au cele mai tari costume de baie si pentru baieti si pentru fete. Din o singura piesa, doua sau chiar trei piese. O gramada de culori variate.

| lextim a răspuns:

Www.starshiners.ro este un site cu haine superbe. Am comandat de cateva ori si nu am avut surprize. Singura problema este ca hainele nu sunt deloc rezistente si sunt foarte subtiri. Nu prea poti vorbi de calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.elmi.ro
calitate si preturi rezonabile

| keke a răspuns:

Starshiners e un rahat cu haine de o calitate groaznica. cred ca sunt luate din europa si vandute de 5 ori mai scump pe net.