| Psihiatra a întrebat:

Am nevoie de ajutor:idei pentru costume de halloween(nu linkuri cu costume de milioane)

2 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

1. Poti sa-ti personalizezi tu. Daca ai o rochie simpla care nu-ti mai trebuie si un pic mai lunga tai-o in V-uri, machiaza-te si fa-ti parul mai cret asa si cu o palarie in V.
2. Ia-ti o rochie mulata (nu conteaza culoarea) + un dress negru + o esarfa neagra + niste aripi negre daca gasesti + niste cizme negre lungi cu un pic de toc.
3. Daca ai o fusta tutu ar fi super ok, sa zicem ca o ai in culorile negru si rosu, iar tu iti vei lua un tricou rosu. happy

| GuessWho a răspuns:

Sincera sa fiu un coleg de`a meu anul trecut rolling on the floor si-a pus o caciula in cap spunand ca e Shrekrolling on the floor
EU una... mi-am luat niste strampi rupti o fusta neagra cu o bluza neagra cu scris. m`am machiat intens. foarte negru.si mi-am facut parul tepi. si mi-am facut o cicatrice ceva gen o linie cu mai multe taieturi.si cica eram rockeritsabig grin e buna ideea si ft simplabig grin