| givelink a întrebat:

Am o intrebare, am comandat pe 15 august de pe h&m si inca nu mi-a ajuns comanda, nu a sunat nimeni, nu stiu ce sa fac. Stie cineva daca comanda mea va mai ajunge?

6 răspunsuri:
| emipenet a răspuns:

Pai, in primul rand, buna, in al doilea rand, incearca sa ii suni, pentru confirmarea ca coletul vine la tine, daca asta nu merge, trebuie sa astepti
funda?

| raducristian1 a răspuns:

La H&M dureaza livrarea maxim 5 zile lucratoare. Asteapta ca iti va ajunge. Poate Luni

| Jo17 a răspuns:

Cred ca nu mai ajunge. Mai bine cumperi din magazin. Unele pagini de pe net. Sunt false.

| sorinake a răspuns:

Givelink, nu ti-au dat awb-ul?
Cu awb-ul poti verifica statusul la firma de curierat si vei sti exact unde se afla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va ajunge stai linistita.Au trecut 4 zile abia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pui mana si ii suni in loc sa te panichezi