| Tom21 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu PayPal si anume exista vreo alta modalitate de a il incarca in afara de aceea cu un card de credit exista vreun loc chiosc sau posta unde pot incarca bani in contul meu PayPal sau singura metoda este cardul de credit?

2 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Incearca la un paypoint

| Agnieszka a răspuns:

Din cate stiu eu nu prea. PayPal este o banca online. Nu exista sediu sau bancomat, la fel ca Payoneer. Singura metoda este sa iti incarci de pe un card, sau sa iti incarce altcineva de pe alt PayPal