| costin95 a întrebat:

Am o mare urgenta. Maine am o nunta si costumul meu se pare că a suferit un accident.
Întrebarea mea este : de unde pot închiria un costum în Brașov? Nu prea îmi permite bugetul să cumpăr unul și nici nu vreau să arunc cu banii pe ceva, la repezeală.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Cauta pe net o firma care închiriază și costume din astea pentru diferite evenimente sau în Carrefour pe Calea București, dacă ești din oraș știi unde, Carrefourul mare, este curatatoria aia și acolo poți merge sa întrebi dacă poți cumpăra un costum pentru ca sunt oameni care le duc la curățat și nu mai vin după ele niciodată. Eu cunosc pe cineva care a făcut asta, scăpase o sticla întreaga de ulei de floarea soarelui pe rochia cu care trebuia sa meargă la nunta peste câteva zile și a dus-o la curățătorie acolo si a rămas pătată rochia chiar și după curățare si era foarte necăjita ca rochia ei e distrusa și o tanti de acolo i-a pus opțiunea asta în fata și și-a luat o rochie de acolo, a plătit curățarea rochiei respective(cea pe care a ales sa o ia) și asta a fost tot, deci poți și tu sa faci la fel. Bafta!

1 răspuns:
| Visinica_Iulia_1998 a răspuns:

Nu stiu frate, sunt din Bucuresti