| VortexLuz a întrebat:

Am o mică nelămurire în legătură cu salteaua "magică" dormeo. Chiar așa de bună este de o laudă lumea? Totuși chiar asa mare să fie diferența dintre o saltea normala ca sa zic așa și una dormeo? Am văzut că prețul unei astfel de saltele este de 2000 lei, chiar merita bani ăstia? Totuși, imi vine greu să dau 2000 lei pe o saltea ce dracu...

3 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

"Totuși chiar asa mare să fie diferența dintre o saltea normala ca sa zic așa și una dormeo?" Tu ai raspuns singur. Diferenta este de restul de bani pana la 2000. Lasand gluma la o parte sa stii ca este o foarte poate chiar uriasa diferenta intre ele. Este foarte greu in ziua de astazi sa dai banii astia dar merita.

| alex495 a răspuns:

E mult mai confortabila decat una din metro la 80 de lei asta e clar, insa daca faci dif intre una relaxa de 300 de lei si aia de 2000 singura diferenta o fac materialele. Aia de la dormeo e hipo alergenica ( stofa aia cica nu atrage bacterile si o poti spala fara nicio grija), aia de 2000 cica ar fi cusuta si cu fir de argint ca face bine la bioenergii noaptea. In rest inauntru tot arcuri are, tot melasa de aia. Doar ca una sunt arcuri din China, si una sunt arcuri facute nu stiu unde in Franta

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, este doar o reclama platita bine!