Întrebare recomandată | Earthroot a întrebat:

Are cineva salteaua Octaspring 3000 de la dormeo? Cum e?
Care saltea Dormeo vi s-a parut mai buna?

6 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Si eu saltea ca a ta si dupa parerea mea asta e cea mai buna.

| SookiexD a răspuns:

He he! Banuiesc ca e salteaua aia pe care pui un pahar cu vin pe colt si sari ca nebunul in mijloc si nu se rastoarna vinul smug

| DanH a răspuns:

Comparabil cu Octaspring este
Vasco 7 zone, cu strat memory pe o parte si cu Latex 7 zone pe cealalta parte. Pe mine m-a impresionat mai mult confortul ferit de statul memory de la Vasco. Unul din argumente a fost si pretul mai bun. Recomand.
http://www.ramedepat.ro/......osime.html

| jose1122 a răspuns:

Dupa numele mi se pare ca e din arcuri...Eu mi-am luat o saltea acum o saptamana, din burete, asta este linkul http://www.az-shop.ro/saltele-lux-foam.html

| Madalynutzaaz a răspuns:

Este cea mai buna saltea de la Dormeo dar are alt nume acum.
Pe cine interesează este deosebită arcuri din spumă cu memoriei.
Pe Facebook Luca Madalina Maria
Nota 10