| anonim_4396 a întrebat:

Am o rochita din material elastic, se muleaza pe corp, as vrea sa pun ceva pe dedesubt, cum ar fi un alt material, dar care sa nu faca dungi sa nu se observe atat de tare.Se gaseste asa ceva?

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Niciodata nu vei putea pune ca si dublura un alt material daca rochia este elasteca. deci imi pare rau dar o sa porti asa [lucrez in domeniu. imi pare rau sa te dezamagesc

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Da du-te la croitor si plz sa-mi dai si mie o fundita ca n-am nici una