| PopCristinaAlina1972 a întrebat:

Am plasat o comanda pe Sneaker Industry o comanda pe 17 aprilie. Încă scrie ca comanda îmi e în procesare. Ce înseamnă asta mai exact?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Data de 17 aprilie a fost in Vinerea Mare cand nu s-a lucrat.
De altfel nu s-a lucrat pana MARTI, 21 Aprilie, din cauza sarbatorilor Pascale.
Rabdare, ca-s cu siguranta multe comenzi si au nevoie sa le pregateasca (aici apare operatiunea aceea de " in procesare" ), ca sa le poata trimite.

| xandra0301 a răspuns:

Comanda ta nu a fost trimisa către firma de curierat, este încă la ei.