| PopCristinaAlina1972 a întrebat:

Mi-am făcut o comanda de pe Sneaker Industry și încă nu am primit confirmarea ca coletul a fost predat curierului. Deci voi primea după sărbătorile pascale?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Dar nu stii la cate zile după.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici nu ai cum sa primesti atat de rapid o confirmare, fiindca este in perioada Pastelui, cand sunt f aglomearti si pentru 4 zile, nu munceste nimeni (de vineri pana luni, inclusiv).
Probabil confirmarea va veni saptamana viitoare, spre sfarsit.